Напишіть нам

Повідомлення
Код перевірки

Ваша заявка відправлена

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Дякуємо за інтерес до нашої компанії!

 

Технічний збій

На жаль, стався технічний збій і заявка не була відправлена.

Спробуйте повторити відправку ще раз.

Комплексне просування

Рекламне агентство "Інарт" займається комплексним просуванням, а це являє собою не тільки вивід в TOP сайту, але і подальший розвиток і супровід web-ресурсу. За допомогою правильно підібраного індивідуального плану ви зможете збільшити продажі і отримати нових клієнтів через інтернет-канали. Наше завдання - створення індивідуальної стратегії розвитку, підбір оптимальних інструментів для вирішення поставлених завдань.

У нашій веб-студії Axis ви зможете замовити комплексне просування вашого бізнесу в просторах інтернету. А це означає, що буде проведено аудит сайту і аналіз конкурентів, реалізована внутрішня SEO-оптимізація, налаштована контекстна реклама. Також SMM-фахівець допоможе розкрутити компанію в соціальних мережах.

61010, Україна,
Харків, ХЦНТЕІ,
пр-т Гагаріна, 4, оф.35
+38 (057) 732-00-44
+38 (050) 30-11-999
Пн.-Пт. 9:00-18:00
info@inart.kharkov.com

61010, Україна,
Харків, ХЦНТЕІ,
пр-т Гагаріна, 4, оф.35
+38 (057) 732-00-44
+38 (050) 30-11-999
Пн.-Пт. 9:00-18:00
info@inart.kharkov.com

Комплексне просування довірте професіоналам

Хочете підвищити ранжування свого ресурсу і впізнаваність бренду, отримати приплив цільових клієнтів в інтернет-магазин?

Замовте комплексне просування сайту в Харкові. Ми хочемо, щоб ваш ресурс не просто піднявся на TOP-позиції, але і продавав. Саме тому починаємо роботу з аудиту сайту і аналізу конкурентів, збору семантики (для просування ефективних пошукових запитів, які є в ніші).

Можливо, потрібно поліпшити швидкість завантаження сторінок і видалити їх дублі, виправити помилки, виконати внутрішню і зовнішню оптимізацію, застосувати «фішки» успішних конкурентів по бізнесу.

Використовуємо виключно «білі» способи розкрутки і просування сайту. При цьому гарантуємо, що ваш ресурс не потрапить під фільтри Google і Яндекс. Ніякого спаму, штучної накрутки лічильників відвідування, автоматизованих закупівель посилань і прогонів за каталогами!

Замість цього практикуємо:

  1. наповнення сайту SEO контентом;
  2. при необхідності виконуємо редизайн;
  3. виводимо сайт в ТОП видачі по потрібних запитах (погоджуємо з клієнтом);
  4. налаштовуємо контекстну рекламу;
  5. покращуємо поведінкові фактори і характеристики

Сьогодні особливо важливо поєднувати SEO з SMM. Наводимо цільових відвідувачів не тільки через пошукову видачу, але через соцмережі.

Крім комплексного просування сайту, у нас можна замовити створення нового сайту. Надаємо статистику і звітуємо за кожну копійку. Ціна відповідає тарифам в Україні і залежить від конкретного набору послуг, термінів і обсягів роботи.